Archív: celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2010)

MU9-20: Super mini (2012-2010) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SzaboJurajKPP201018,01113
2.LacikaEnricoKPP201218,522
2.ZgodavaMichalSNV201018,022

MU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201121,943411
2.GrichMatúšBJ201121,33339
3.PiontekVratkoSNV201123,022
4.RosiarFilipKE201217,011
4.SaboMatúšKPP201022,011

MU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RetkovskýDominikAKE201123,022149
1.MichaličekJurajKPP201024,05229
3.LisikDeanMT201223,533
4.RosiarTimurKE201024,022
4.HorváthBrunoKPP201124,0112
6.VargaLeonardKPP201123,011

MU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KovácsTiborJPP201124,4332311
2.BláhaFilipŠK201026,2426
3.PirožekMatejKPP201226,0415
3.BobelaJakubPO201025,055
5.SabolFrantišekKE201025,533
6.HasanGalkoKPP201125,022
7.BejuLukášPO201025,011

FU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BéresováVeronikaKE201024,4123410
2.LorkováAlicaKE201124,522

MU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LörinczTomášKE201028,011

FU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevcováBarboraKE201031,52125
2.ĎurkechováAlicaPB201028,033
2.PaločkováLauraKPP201028,0213

MU9-30: Super mini (2012-2010) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KlimekAlexBJ201029,5424313
2.GažikMichalŠK201028,6133411
3.MihálAlexKPP201029,02136
4.SlivkaMartinKPP201129,0325
5.ŠkoviraBorisKPP201029,022
6.KarabinAdamSNV201028,011
6.BartošMatúšSNV201130,011

MU9-32: Super mini (2012-2010) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KoscelníkAdamBJ201131,2333312
2.KrotákSamuelKPP201130,01113
3.GardošíkKristiánSNV201030,022
3.PekarTobiasBJ201029,522

MU9-34: Super mini (2012-2010) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RemiašMichalKPP201134,011

FU9-34: Super mini (2012-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠoltésováNinaKE201039,21124

Mini (2009-2008)

MU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200927,044311
2.CsalaOliverKE200826,033410
3.RetkovskýAdamAKE200925,022138
3.LesejJozefBJ200826,013228
5.ŽigaSamuelŠK200825,944
6.IcsekMichalKE200927,833
7.JartysMatúšŠK200927,222
7.PirochPeterKPP200925,522
9.KoverMatúšŠK200826,311
9.SzaboDanielKPP200825,011
9.KrálikTeodorKE200828,011

FU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200926,5112

MU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OlšanskýDávidBJ200930,023229
2.JustSamuelAKE200930,012126
3.StančiakMaximiliánMT200827,055
4.ŠurmanTimotejJPP200929,044
4.FriciDanieloPO200929,0314
6.FrychDaniloŠK200930,033
7.FekTimotejBJ200927,011
7.AngelovičTomasKPP200830,011

FU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200829,5343414
2.BoltvanováLeaPB200929,033
3.DugasováDianaKE200930,5112

MU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DostálOliverAKE200931,0224
2.BardakMatejŠK200930,533

FU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MalcovskáEliškaBJ200931,0224

MU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČičmanecMilošJPP200834,733
2.CiburMichalAKE200933,0112

MU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RybarRadoanŠK200933,5322411
2.MichlíkJánKPP200836,0325
3.MichaličekJánKPP200835,0224
3.TkačAlexŠK200932,31214
5.DomčekOliverKPP200836,0112
5.PergerMichalBJ200937,7112

FU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VužňákováEvaPO200835,5234312
2.SemánkováSofiaBJ200834,51113

MU11-38: Mini (2009-2008) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200836,7243514
2.CeperkoJakubPO200936,4324413
3.HanzelTomášAKE200837,01225
4.MihokŠtefanAKE200938,011114
5.KošťálJakubMT200836,233
5.BruothSamuelKE200936,533
5.GoliašAlexPO200838,033
8.HolíkViktorKE200936,411

MU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KalaninFilipKE200938,344412
2.PituchAdamBJ200940,0243211
3.ČičmanecMilošKPP200839,0336
4.ŠimkoAndrejJPP200943,3123
5.ŠtrbaAdamMT200939,711

MU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GuľašTomášPO200941,3334414
2.BlažoMatejKPP200841,02327
3.ZuščákRichardPO200841,02136
4.MornárKosťoJPP200840,42215

MU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LabašMichalSNV200945,011

FU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HromadováSilviaMT200843,3437
2.ŠulanováMartinaKE200948,02125

MU11+50: Mini (2009-2008) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VevericaLeonKPP200870,02237
1.ĽachJakubKPP200853,0347
3.ZacharBystríkAKE200852,021216
4.JurčákMarekBJ200863,01124

Mladší žiaci (2007-2006)

MU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200729,72428
2.TverdíkLukášPO200629,011

MU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GajdošViliamKE200735,4434213
2.PopierAdamAKE200734,043310
3.LiptákNikolasPO200735,5415
3.ŽecMatúšŠK200631,21315
3.DžadžovskýLukᚊK200631,0325
6.HorváthMariánŠK200730,233
6.RuttkayMartinMT200734,333
6.StrožSebastiánKPP200725,01113
9.ŠvecRadoKE200731,011

FU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BeňováNatáliaBJ200634,02327
2.MornárováZojaJPP200738,01315

MU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PopierJánAKE200732,6246
2.DlugošValérKPP200737,01225
3.DurkajPeterKE200736,3314
4.KovaľPatrikPO200737,0123
4.MaľučkýMichalPO200734,2213
4.OroszSamuelKE200735,033

MU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GyuricskaRadovanAKE200639,0224
2.RemiašArturKPP200539,033
3.RimakMatúšPO200639,211

FU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200741,7336
2.VeselovskáNinaKE200633,422

MU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200743,6444315
2.VilkSamuelŠK200745,0538
3.RidillaMarcoKPP200640,0426
4.KalaninDávidKE200741,7325
5.PinzíkMatejBJ200742,01113

MU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JurčenkoMaximPO200748,712249
2.KuchárMaxJPP200647,7325
3.SýkoraMartinKPP200648,0134
4.ZoričákMatúšKPP200748,011
4.OlšavskýOliverSNV200749,011

MU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RybárEduardŠK200656,02226

FU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OleničováKatarínaKE200648,03227
2.KočkováNinaPO200752,521115

MU13-60: Mladší žiaci (2007-2006) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HvozdovičTobiasPO200655,0333211
2.PetričViliamBJ200660,0437
3.FuchsAdriánKPP200757,0112
4.TresaIvanKE200750,011

FU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TokolyováLauraJPP200761,022

MU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KočkaMatejPO200775,0334313
2.DubielLukášJPP200771,91113

FU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200670,02327
2.KuncováKarinPO200670,022
3.MenováEmaPO200673,011

Starší žiaci (2005-2004)

MU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MornárAlexanderJPP200444,51135
1.KunzDominikPO200544,0325
3.KažimírPatrikPO200532,0213
4.HlubeňJurajKE200441,022

FU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GrapováStankaŠK200742,52338
2.ŠtefánikováNatáliaJPP200743,01225
3.SekováMartinaPB200539,844
3.MornárováSofiaJPP200540,62114

MU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OlhaFrantišekŠK200443,6235
2.BirknerIvanPO200547,0123
3.LisíkMarkoMT200440,822
4.KrupičkaImrichKPP200549,011

MU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrescankoRadoslavAKE200455,0333211
2.KubicaJakubMT200550,5347
2.KoverŠimonŠK200445,3437
4.VažanDávidMT200555,0246
5.HerichMaxBJ200550,01124
5.JaseňákPavolKPP200553,0134
7.HadnagyAlexKPP200551,0213
8.FuchsMartinKPP200450,011
8.GontkovičKevinKPP200552,011
8.BešenyiDávidKE200552,611

FU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KapsdorferováDáriaBJ200453,03429
2.JacákováStanislavaJPP200553,5213
3.AntolíkováAndreaAKE200555,011

MU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VrábelMatúšKPP200054,033410
2.KameniarKristiánMT200457,1459
3.NagySamuelPO200458,53227
3.SafanovičPatrikJPP200456,621227
5.TomčoRichardKE200358,033
6.FonyiPatrikKE200561,511

FU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KočkováSimonaPO200453,523319
2.ČelkováNikolaPB200460,033
3.ČižmárováGabrielaPB200558,022

MU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LitvínMichalJPP200560,0243413
2.DuongDominikMT200464,5358
3.HromadaLukášMT200462,0336
4.KomlošJakubPO200564,32125
5.PetroŠimonKE200464,044
6.DugasDušanKE200562,01113
6.KlebaškoMartinKE200563,033
8.LojekMarkoJPP200462,422
9.HolaňMichalKE200562,511

MU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LenčéšAdamKPP200470,032510
2.MilanZáremskýKPP200470,044
3.JonnerAdamJPP200567,3112
3.KrautkrenerOliverKPP200568,022
5.FerkoMatúšBJ200569,511

FU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrišandováMilanaJPP200171,822

MU15-81: Starší žiaci (2005-2004) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KomlošAdriánPO200580,7224

MU15+81: Starší žiaci (2005-2004) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DubjelMaxKPP200372,02248
2.KissSamuelKE2005116,033
3.PitoňákTomášKPP200478,022
3.HorňákAdamJPP200471,5112

Dorastenci (2003-2000)

MU19-55: Dorastenci (2003-2000) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KostkaMatúšKPP200357,0224
1.VitališJakubPO200354,52114
3.GalbavýAlexKE200253,033
4.DupkaničDávidKE200155,011

FU19-60: Dorastenci (2003-2000) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SossovaTereziaBJ200258,02327
1.OlhováOlíviaŠK200251,0347
3.JašováAlenkaBJ200359,11113
4.GeckováTamaraAKE200258,022

FU19-73: Dorastenci (2003-2000) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MikolajčíkováZuzanaKPP200361,053210
2.ŠtefánikováNikolaJPP200167,033
3.ČižmárováPaulínaPB200368,011

MU19-81: Dorastenci (2003-2000) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VnenčákDominikKPP200274,0112
2.GápaMarkoKPP200778,011

MU19+81: Dorastenci (2003-2000) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200384,222
2.PomšárTomášKE200396,011

Počty

Celkový počet judistov: 216, celkový počet štartov: 452.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.