Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

Błękitni Tarnów

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MrózKsawery200930,0MU11-3055
2.PtakKacper201226,8MU9-2822
2.PtakMaksymilian201033,0MU11-3422
2.GuirgulFryderyk201036,2MU11-3822
2.KornaśOtylia200832,0FU11-4022
2.FlorekWojciech200833,2MU13-3422
2.ŁabędźZosia200950,6FU13-5522
8.BiałeckiAntoni200957,2MU13-6011
8PretekárovBodov018018

Judo Academy Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RetkovskýDominik201124,0MU9-243339
2.CiburMichal200937,2MU11-402338
3.MihokŠtefan200941,0MU11-423227
3.PopierAdam200735,8MU13-42347
5.KollarčíkKamil200932,7MU11-342226
6.ZacharBranislav201126,0MU9-26235
6.TouatiSami-Yann200638,0MU15-40325
8.PetrikDávid201026,0MU11-28224
8.PopierJán200733,5MU13-34224
10.RetkovskýAdam200926,5MU11-30213
10.JustSamuel200934,0MU11-34213
12.TresaIvan200759,3MU13-6022
12.HanzelTomáš200839,0MU13-3822
12.ZacharBystrík200855,0MU13-55112
15.GyuricskaPeter200944,5MU11-5011
15.KrescankoRadoslav200455,0MU18-5711
15.GyuricskaRadovan200647,0MU15-5011
15.IcsekMichael200930,0MU11-3011
15.HarkabusDávid200855,5MU15-6011
19PretekárovBodov31182372

Judo klub Katsudo Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LacikaEnrico201220,0MU9-2033
1.LacikaSilvio200926,0MU11-2833
1.KostkaMatúš200360,0MU18-6033
1.FuchsAdrián200761,0MU13-5533
1.ŠkovieraBoris201031,0MU11-3233
1.PirochPeter200928,0MU11-3033
1.StrožSebastián200729,0MU13-3033
1.PirožekMatej201228,0MU9-2833
1.FáberNoel201134,0MU9-3633
10.RemiašMichal201136,0MU9-3622
10.MichaličekJán200837,0MU13-3822
10.MolnárMarek201222,0MU9-2222
10.FuchsMartin200452,0MU18-5722
10.JaseňákPavol200554,0MU15-6022
10.RemiašArtur200540,0MU15-4022
10.ĽachJakub200855,0MU13-5522
10.BlažoMatej200846,0MU13-4622
10.DlugošValér200738,0MU13-4222
10.SzaboDaniel200828,0MU13-3022
10.PaločkoMarek201319,0MU9-2022
10.MihálAlex201030,0MU11-3022
10.SlivkaMartin201131,0MU9-3222
10.MichaličekJuraj201025,0MU11-2822
10.DubjelMax200372,0MU18+9022
25.GuľaAdam201032,0MU11-3411
25.ZoričákMatúš200751,0MU13-5011
25.VargaLeonard201125,0MU9-2811
25.RidillaMarco200640,0MU15-4011
25.PaločkováLaura201028,0FU11-2811
25.VevericaLeon200872,0MU15-7311
25.SzaboJuraj201019,0MU11-2811
25.ŠulíkFilip200260,0MU18-6011
32PretekárovBodov650065

Judo klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdam200746,4MU15-50336
1.SafanovičPatrik200460,5MU18-603126
3.BujňákováTamarka201129,2FU9-30325
4.GejdošRiško201221,5MU9-221124
5.BednárFilipko201221,1MU9-22123
5.PichnarčíkPeťko201125,3MU9-28123
5.LojekMarko200463,5MU18-6033
5.KovácsTibor201126,6MU9-3033
9.BujňákováTánička201127,4FU9-28112
9.BožoňTimotej201042,0MU11-42112
9.MornárKosťo200843,0MU13-4622
9.RýdzyAdam200657,5MU15-6022
13.MornárováSofia200541,5FU15-4511
13PretekárovBodov8191542

JUDO Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajdošViliam200739,7MU13-423317
1.TomčoRichard200358,0MU18-602237
3.OrosSamuel200736,5MU13-38246
3.DugasDušan200568,8MU15-73426
3.BruothSamuel200938,5MU11-40336
3.ŠulanováAndrea200680,0FU15-812226
7.OleničováKatarína200648,8FU15-60325
7.FonyiPatrik200561,5MU15-66235
9.KrištofíkDominik200836,0MU13-38134
9.BéresováVeronika201025,4FU11-30314
9.KissSamuel2005116,0MU15+81314
9.ŠoltészováNina201041,7FU11-401124
13.KlebaškoMartin200563,0MU15-6633
13.KalaninFilip200940,3MU11-4233
13.KušnierSamuel200549,0MU15-50213
13.CsalaOliver200827,2MU13-34213
17.PomšárTomáš2003102,0MU18+70112
17.KrálikováStella201122,4FU9-2422
17.GyöryLiana200749,5FU13-5022
17.VeselovskáNina200638,8FU15-4022
17.TarnóczyTimotej200736,5MU13-38112
17.KoperdákMarek200826,5MU13-27112
17.ŠulanováMartina200948,5FU11-5022
17.HolíkViktor200939,8MU11-4022
25.PalečkoGabriel201129,1MU9-3211
25.HolaňMichal200562,5MU15-6611
25.ŠevcováBarbora201031,6FU11-3211
25.RosiarTimur201026,5MU11-2811
25.PalečkoDavid201133,6MU9-3611
25.GalbavýAlex200260,0MU18-6011
30PretekárovBodov53242198

Judo Tatry

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SedláčekVladislav200568,0MU15-73437
2.PodhorskýPatrik201028,9MU11-30325
2.KandalcováMichaela200644,4FU13-46235
4.KandalecDalibor201223,0MU9-24224
4.NagyPeter200936,0MU11-38134
6.KrajňákAlfréd Martin201132,5MU9-3422
7.ĎurkovičováDaniela201029,7FU11-3211
7.JerdonekMartin200454,0MU18-5511
7.ŠkurkaSimou Sai201226,5MU9-3011
7.JackovičPavol201130,0MU9-3411
7.FerjančíkPatrik200928,0MU11-2811
11PretekárovBodov0141832

ŠK Kráľovce

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SokolSamuel200930,0MU11-2844311
2.GažikMichal201029,0MU11-303339
2.BardakMatej200933,5MU11-384329
2.ŽecMarek200838,8MU13-423429
5.DžadžovskýLukáš200634,0MU13-422338
6.FrychDanilo200932,5MU11-34347
7.OlhováOlívia200255,0FU18-5555
8.VilkSamuel200754,4MU13-5044
8.KoverŠimon200450,0MU18-5544
10.ŽecMatúš200637,0MU13-381113
10.OlhaFrantišek200446,5MU18-5533
12.BláhaFilip201029,5MU11-3011
12.GrapováStanka200745,4FU15-6011
13PretekárovBodov21351874

ŠK Marušin Bardejov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HopkoDominik201124,0MU9-2444412
2.PetričViliam200666,5MU15-7351410
2.PituchAdam200942,0MU11-4224410
4.GrichMatúš201121,5MU9-223339
5.HerichMax200555,0MU15-663238
6.MalcovskáEliška200933,0FU11-34437
6.KoscelníkAdam201134,0MU9-343137
8.BeňováNatália200638,0FU15-401225
8.BeňaTomáš201225,5MU9-28235
8.BeňováPaula200928,0FU11-30235
11.PinzíkMatej200745,5MU13-461124
11.KlimekAlex201032,5MU11-38314
13.SemánkováSofia200840,5FU13-46112
13.MilyBruno200385,0MU18+7022
15.KaščakováSára200830,0FU13-3411
15.OlšanskýDávid200932,0MU11-3411
15.PetrišákTomáš201124,0MU9-2411
15.DelejSamuel200385,0MU15-8111
18PretekárovBodov27303794

TJ Slávia PU Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CeperkoJakub200939,0MU11-401247
1.GuľašTomáš200943,5MU11-421337
1.ZuščákRichard200844,0MU13-463317
4.KopčíkQuido200732,5MU13-34336
4.HolingaMarkus200749,0MU15-60336
6.TomkováNatália201029,5FU11-30325
7.BirknerIvan200550,0MU15-6044
8.KopčíkXavier201219,9MU9-221113
8.HvozdovičTobias200658,5MU15-66123
8.VužňákováEva200834,5FU15-40213
11.BobelaJakub201025,6MU11-2822
11.MrúzováTimea200932,6FU11-3222
11.KantorJaroslav200939,0MU11-40112
11.KunzDominik200546,2MU15-5022
15.BejuLukáš201023,5MU11-2811
15.MaľučkyLukáš200735,0MU13-3411
15.KočkováNina200758,0FU15-6611
15.KočkaMatej200778,0MU15-7311
18PretekárovBodov12242763

Počet klubov

Celkový počet klubov: 9.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.