Celkové poradie klubov

Rok 2018, 5. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSuma
1.TJ Slávia PU Prešov26273431118
2.ŠK Marušin Bardejov27332828116
3.ŠK Kráľovce30342228114
4.JUDO Košice3310252997
5.Judo klub Katsudo Poprad035253696
6.Judo klub Poprad2225222594
7.Judo Academy Košice2115172275
8.JC ZŤS Martin02403559
9.JK Sparta Pov.Bystrica0001616
10.Džudo klub SNV0001010

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.