Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LacikaEnricoKPP201220,033
2.PaločkoMarekKPP201319,022

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201121,53339
2.GejdošRiškoJPP201221,51124
3.BednárFilipkoJPP201221,1123
3.KopčíkXavierPO201219,91113
5.MolnárMarekKPP201222,022

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201124,044412
2.RetkovskýDominikAKE201124,03339
3.KandalecDaliborTA3201223,0224
4.PetrišákTomášBJ201124,011

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrálikováStellaKE201122,422

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZacharBranislavAKE201126,0235

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňaTomášBJ201225,5235
2.PichnarčíkPeťkoJPP201125,3123
2.PirožekMatejKPP201228,033
4.PtakKacperPL201226,822
5.VargaLeonardKPP201125,011

FU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BujňákováTáničkaJPP201127,4112

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KovácsTiborJPP201126,633
2.ŠkurkaSimou SaiTA3201226,511

FU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BujňákováTamarkaJPP201129,2325

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlivkaMartinKPP201131,022
2.PalečkoGabrielKE201129,111

MU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoscelníkAdamBJ201134,03137
2.KrajňákAlfréd MartinTA3201132,522
3.JackovičPavolTA3201130,011

MU9-36: Super mini (2013-2011) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FáberNoelKPP201134,033
2.RemiašMichalKPP201136,022
3.PalečkoDavidKE201133,611

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200930,044311
2.PetrikDávidAKE201026,0224
3.LacikaSilvioKPP200926,033
4.MichaličekJurajKPP201025,022
4.BobelaJakubPO201025,622
6.SzaboJurajKPP201019,011
6.RosiarTimurKE201026,511
6.BejuLukášPO201023,511
6.FerjančíkPatrikTA3200928,011

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PaločkováLauraKPP201028,011

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GažikMichalŠK201029,03339
2.MrózKsaweryPL200930,055
2.PodhorskýPatrikTA3201028,9325
4.RetkovskýAdamAKE200926,5213
4.PirochPeterKPP200928,033
6.MihálAlexKPP201030,022
7.BláhaFilipŠK201029,511
7.IcsekMichaelAKE200930,011

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200928,0235
1.TomkováNatáliaPO201029,5325
3.BéresováVeronikaKE201025,4314

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠkovieraBorisKPP201031,033

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MrúzováTimeaPO200932,622
2.ŠevcováBarboraKE201031,611
2.ĎurkovičováDanielaTA3201029,711

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FrychDaniloŠK200932,5347
2.KollarčíkKamilAKE200932,72226
3.JustSamuelAKE200934,0213
4.PtakMaksymilianPL201033,022
5.OlšanskýDávidBJ200932,011
5.GuľaAdamKPP201032,011

FU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MalcovskáEliškaBJ200933,0437

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BardakMatejŠK200933,54329
2.KlimekAlexBJ201032,5314
2.NagyPeterTA3200936,0134
4.GuirgulFryderykPL201036,222

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CiburMichalAKE200937,22338
2.CeperkoJakubPO200939,01247
3.BruothSamuelKE200938,5336
4.HolíkViktorKE200939,822
4.KantorJaroslavPO200939,0112

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠoltészováNinaKE201041,71124
2.KornaśOtyliaPL200832,022

MU11-42: Mini (2010-2009) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PituchAdamBJ200942,024410
2.GuľašTomášPO200943,51337
2.MihokŠtefanAKE200941,03227
4.KalaninFilipKE200940,333
5.BožoňTimotejJPP201042,0112

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GyuricskaPeterAKE200944,511

FU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠulanováMartinaKE200948,522

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-27: Mladší žiaci (2008-2007) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoperdákMarekKE200826,5112

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StrožSebastiánKPP200729,033
2.SzaboDanielKPP200828,022

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200732,5336
2.PopierJánAKE200733,5224
3.CsalaOliverKE200827,2213
4.FlorekWojciechPL200833,222
5.MaľučkyLukášPO200735,011

FU13-34: Mladšie žiačky (2008-2007) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200830,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OrosSamuelKE200736,5246
2.KrištofíkDominikKE200836,0134
3.ŽecMatúšŠK200637,01113
4.HanzelTomášAKE200839,022
4.MichaličekJánKPP200837,022
4.TarnóczyTimotejKE200736,5112

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200838,83429
2.DžadžovskýLukᚊK200634,02338
3.PopierAdamAKE200735,8347
3.GajdošViliamKE200739,73317
5.DlugošValérKPP200738,022

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZuščákRichardPO200844,03317
2.PinzíkMatejBJ200745,51124
3.BlažoMatejKPP200846,022
3.MornárKosťoJPP200843,022

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KandalcováMichaelaTA3200644,4235
2.SemánkováSofiaBJ200840,5112

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VilkSamuelŠK200754,444
2.ZoričákMatúšKPP200751,011

FU13-50: Mladšie žiačky (2008-2007) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200749,522

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FuchsAdriánKPP200761,033
2.ZacharBystríkAKE200855,0112
2.ĽachJakubKPP200855,022

FU13-55: Mladšie žiačky (2008-2007) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŁabędźZosiaPL200950,622

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TresaIvanAKE200759,322
2.BiałeckiAntoniPL200957,211

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TouatiSami-YannAKE200638,0325
2.RemiašArturKPP200540,022
3.RidillaMarcoKPP200640,011

FU15-40: Staršie žiačky (2006-2005) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňováNatáliaBJ200638,01225
2.VužňákováEvaPO200834,5213
3.VeselovskáNinaKE200638,822

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MornárováSofiaJPP200541,511

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200746,4336
2.KušnierSamuelKE200549,0213
3.KunzDominikPO200546,222
4.GyuricskaRadovanAKE200647,011

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HolingaMarkusPO200749,0336
2.BirknerIvanPO200550,044
3.JaseňákPavolKPP200554,022
3.RýdzyAdamJPP200657,522
5.HarkabusDávidAKE200855,511

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OleničováKatarínaKE200648,8325
2.GrapováStankaŠK200745,411

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HerichMaxBJ200555,03238
2.FonyiPatrikKE200561,5235
3.HvozdovičTobiasPO200658,5123
3.KlebaškoMartinKE200563,033
5.HolaňMichalKE200562,511

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočkováNinaPO200758,011

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200666,551410
2.SedláčekVladislavTA3200568,0437
3.DugasDušanKE200568,8426
4.KočkaMatejPO200778,011
4.VevericaLeonKPP200872,011

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DelejSamuelBJ200385,011

FU15-81: Staršie žiačky (2006-2005) do 81 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200680,02226

MU15+81: Starší žiaci (2006-2005) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KissSamuelKE2005116,0314

Dorastenci (2004-2002)

MU18-55: Dorastenci (2004-2002) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoverŠimonŠK200450,044
2.OlhaFrantišekŠK200446,533
3.JerdonekMartinTA3200454,011

FU18-55: Dorastenky (2004-2002) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OlhováOlíviaŠK200255,055

MU18-57: Dorastenci (2004-2002) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FuchsMartinKPP200452,022
2.KrescankoRadoslavAKE200455,011

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TomčoRichardKE200358,02237
2.SafanovičPatrikJPP200460,53126
3.KostkaMatúšKPP200360,033
3.LojekMarkoJPP200463,533
5.GalbavýAlexKE200260,011
5.ŠulíkFilipKPP200260,011

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200385,022
1.PomšárTomášKE2003102,0112

MU18+90: Dorastenci (2004-2002) nad 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DubjelMaxKPP200372,022

Počty

Celkový počet judistov: 162, celkový počet štartov: 262.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.