Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2009)

MU9-19: Super mini (2012-2009) do 19 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KandalecDaliborJPP201218,2235
2.TomčovčíkLukášUKE201217,01113
3.GejdošRiškoJPP201218,522

MU9-20: Super mini (2012-2009) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201118,033410
2.HopkoDominikBJ201119,52428
3.MarchevskyMarcoPO201118,8415
4.RetkovskýDominikUKE201118,0224
5.MichaličekJurajECP201020,033
5.LazárMatúšMT201119,833
7.ConradCustodisUKE201119,022
8.BaranViktorECP201120,011

FU9-20: Super mini (2012-2009) do 20 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZálomováElaUKE201020,044
2.StrojnáKatarínaECP200920,033

MU9-21: Super mini (2012-2009) do 21 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GeckoSamuelUKE201219,01124
1.CmúrPeterUKE201219,9134
3.MolnárMarekECP201219,0213

MU9-22: Super mini (2012-2009) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RetkovskýAdamUKE200921,0448
2.ZacharBranislavUKE201121,02327
3.PetrikDávidUKE201022,0336
4.BogoľErikBJ201122,022
4.BeňaTomášBJ201221,0112

MU9-24: Super mini (2012-2009) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlivkaMartinECP201123,52428
2.ŠurmanTimotejJPP200924,0437
2.OlšanskýDávidBJ200924,03317
4.MrózKsaweryPL200924,044
5.ŠimoSebastiánŠK200924,0123
5.SokolSamuelŠK200924,033
7.BoldižárTimotejŠK201024,011
7.ŠimkoJakubUKE201022,211

FU9-24: Super mini (2012-2009) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JakubowskaEmiliaPL201024,022
2.PandoščákováKatarínaUKE201223,311

MU9-25: Super mini (2012-2009) do 25 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FáberNoelECP201125,0336

FU9-25: Super mini (2012-2009) do 25 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200924,0224
2.CmúrováLilianaUKE200926,9112

MU9-26: Super mini (2012-2009) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MolnárJánECP200926,03339
2.KoscelníkAdamBJ201126,33418
3.SzarekMichałPL200926,055
3.FriciDanieloPO200925,0325
5.IcsekMichalKE200925,644
6.TkačAlexŠK200926,0123
6.BardakMatejŠK200926,0213

FU9-26: Super mini (2012-2009) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KozielecNataliaPL200925,044

MU9-28: Super mini (2012-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SučMartinUKE201030,643310
2.ČellárŠimonUKE200928,0224
3.KrotákSamuelECP201127,4123
3.KlimekAlexBJ201027,533
3.DlugošTomášUKE200928,0213
6.CsalaOliverKE200822,111

MU9-30: Super mini (2012-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CiburMichalUKE200929,843310
2.RybarRadoanŠK200928,03429
3.ČernickýDamiánECP200930,011
3.UhrinJakubBJ200929,011

FU9-30: Super mini (2012-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KozielecJuliaPL200929,022

MU9-32: Super mini (2012-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CeperkoJakubPO200930,9235
2.PergerMichalBJ200932,01214
3.GuľašTomášPO200934,4123

MU9-34: Super mini (2012-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KalaninFilipKE200932,233
2.GyuricskaPeterUKE200934,0112
2.BruothSamuelKE200933,822

MU9-38: Super mini (2012-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PandoščákAndrejUKE200936,322

MU9+40: Super mini (2012-2009) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BiałeckiAntoniPL200947,022

FU9+40: Super mini (2012-2009) nad 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MiláLeaBJ200937,0314

Mini (2008-2007)

MU11-24: Mini (2008-2007) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŽigaSamuelŠK200822,0448
2.StrožSebastiánECP200722,73126
3.KoverMatúšŠK200824,0213
3.HudákRichardŠK200825,033

MU11-28: Mini (2008-2007) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200727,1336
2.FlorekWojciechPL200826,055
3.HorváthMariánŠK200726,0224
4.FrkaňMarkoMT200823,233
5.SzarekRafałPL200825,022
6.BorysMatúšUKE200724,811

FU11-28: Mini (2008-2007) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StolárováSofiaMT200827,4448
2.KaščakováSáraBJ200828,02114

MU11-30: Mini (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GallenederAndreasPO200830,0336
1.KovaľPatrikPO200731,3246
3.BogaczBartoszPL200730,055
4.HladkýPavolPO200833,9224
4.LazárMilanMT200822,844
6.ĆwiokowskiMateuszPL200730,033
7.KapustaTomášUKE200832,011
7.MichaličekJánECP200830,011

FU11-30: Mini (2008-2007) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SemánkováSofiaBJ200830,0336
2.MornárováZojaJPP200731,0224

MU11-32: Mini (2008-2007) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LiptákNikolasPO200730,63249
2.ZacharBystríkUKE200843,02237
3.PopierAdamUKE200730,7325
4.ZuščákRichardPO200831,81214
4.ŽecMarekŠK200831,0134
6.LazorFilipBJ200834,0123
7.PopierJánUKE200728,9112
7.GajdošViliamKE200731,622

FU11-32: Mini (2008-2007) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.WążJulkaPL200832,033
2.MechlaOlaPL200831,022
3.ČernickáSáraECP200732,011

MU11-34: Mini (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČičmanecMilošJPP200832,044
1.MornárKosťoJPP200833,5314
3.MarcinekMaksymilianPL200733,033
3.MaľučkýMichalPO200732,233
5.LukáčPeterPO200732,811

MU11-36: Mini (2008-2007) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GoliašAlexPO200835,522
2.TresaIvanKE200739,211

FU11-36: Mini (2008-2007) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrapováStankaŠK200737,03339
2.HromadaováSilviaMT200835,1426
3.ŠtefánikováNatáliaJPP200736,02215

MU11-38: Mini (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200737,534310
2.VilkSamuelŠK200737,0347
3.JurčenkoMaximPO200736,4224
4.BlažoMatejECP200837,5112
4.PinzíkMatejBJ200737,5112

MU11-42: Mini (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MeščanDamianBJ200841,0325
2.RepčekMartinECP200839,011

FU11-42: Mini (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HajdováDianaBJ200741,0347
2.KočkováNinaPO200742,5235

MU11-45: Mini (2008-2007) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StankoFilipECP200844,422
2.JakubNikolajJPP200841,211

MU11-50: Mini (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KontrošŠtefanBJ200747,511

Mladší žiaci (2006-2005)

MU13-27: Mladší žiaci (2006-2005) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DžadžovskýLukᚊK200627,0246
2.TverdíkLukášPO200626,4134
3.JenčárTomᚊK200527,033
4.ŽecMatúšŠK200528,0112

FU13-27: Mladší žiaci (2006-2005) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MornárováSofiaJPP200528,5426
2.JalčováKatarínaECP200630,022

MU13-34: Mladší žiaci (2006-2005) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GyuricskaRadovanUKE200634,0213
1.BrożekMateuszPL200631,033
3.ChańbickiSzymekPL200631,022
4.KantorMatúšPO200633,511

FU13-36: Mladší žiaci (2006-2005) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠvikruhováSimonaECP200634,522
2.KandalcováMichaelaPL200633,011

MU13-38: Mladší žiaci (2006-2005) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NagyAdamUKE200537,33238
2.ImriščákDenisECP200539,0336
3.KunzDominikPO200535,9145
3.KuchárMaxJPP200637,5235
3.RidillaMarcoECP200635,5325
6.LechowiczArkadiuszPL200535,044
7.MišagaDanielECP200638,033
7.MarettaJozefPO200636,5123
9.PolčaMiroslavBJ200537,522
10.WińkowskiKsaweryPL200636,011
10.SonogaNathanECP200537,011

FU13-38: Mladší žiaci (2006-2005) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KarašováViktóriaECP200638,022

MU13-40: Mladší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HadnagyAlexECP200541,02327
2.BukovičPeterJPP200639,0314
3.GontkovičKevinECP200540,033

MU13-42: Mladší žiaci (2006-2005) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BirknerIvanPO200539,544210
2.KubicaJakubMT200540,5549
3.HerichMaxBJ200542,0235
3.ImriščákAlexECP200541,5235
5.ĆwiokowskiKacperPL200542,044
6.CarukKacperPL200540,033
7.KrupičkaImrichECP200543,0112
8.MacíkRichardPO200538,211
8.KuncaAlexejPO200638,711

FU13-42: Mladší žiaci (2006-2005) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PinterováMarcelaKE200539,022

MU13-46: Mladší žiaci (2006-2005) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŽigaJurajŠK200640,011
1.SýkoraMartinECP200644,011

FU13-46: Mladší žiaci (2006-2005) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.AntolíkováAndreaUKE200546,0123

MU13-50: Mladší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HvozdovičTobiasPO200647,5325
2.SedláčekVladislavPL200549,033
3.VažanDávidMT200546,711

MU13-55: Mladší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DugasDušanKE200551,944

FU13-55: Mladší žiaci (2006-2005) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KnapčíkováSimonaBJ200550,011

MU13-57: Mladší žiaci (2006-2005) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JaseňákPavolECP200557,02237
2.KočkaMatejPO200757,5325
3.KomlošJakubPO200561,02114

MU13-60: Mladší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FlorekMichalPL200655,033

MU13+63: Mladší žiaci (2006-2005) nad 63 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KomlošAdriánPO200569,53339
2.HorníkJánJPP200668,02125
3.GápaMarkoECP200771,011

FU13+65: Mladší žiaci (2006-2005) nad 65 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KuncováKarinPO200667,1123

Starší žiaci (2004-2003)

MU15-44: Starší žiaci (2004-2003) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoverŠimonŠK200436,0325
2.OlhaFrantišekŠK200435,0213

MU15-45: Starší žiaci (2004-2003) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.IvanTomᚊK200433,0224
2.LisíkMarkoMT200434,133
3.MornárAlexanderJPP200437,5112
4.SemankoSamuelBJ200441,511

FU15-45: Starší žiaci (2004-2003) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PrusákováIvanaPO200441,822

MU15-48: Starší žiaci (2004-2003) do 48 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LitvínMichalJPP200548,03418
2.HromadaLukášMT200447,1347
3.KostkaMatúšECP200348,02226
4.RybárEduardŠK200653,01225
5.VodehnalEugenECP200148,033
5.OvšákErikŠK200447,033
7.KrescankoRadoslavUKE200448,511

MU15-50: Starší žiaci (2004-2003) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KameniarKristiánMT200442,555
2.LojekMarkoJPP200445,511

MU15-55: Starší žiaci (2004-2003) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VrábelMatúšECP200052,22439
2.NagySamuelPO200453,3123
3.KožuchPeterECP200355,011

FU15-55: Starší žiaci (2004-2003) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KovácsováLuciaUKE200344,0213

FU15-60: Starší žiaci (2004-2003) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákováStanislavaJPP200551,0336
2.JašováAlenaBJ200354,01225
3.BrabcováAnnaECP200359,011

MU15-66: Starší žiaci (2004-2003) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DuongDominikMT200457,0437
2.PinterRastislavKE200359,0235
3.ČernickýRadovanECP200464,0213
4.LenčéšAdamECP200459,022
4.PoláčekMatúšŠK200466,0112

Dorastenci (2002-2001)

MU17-50: Dorastenci (2002-2001) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GalbavýAlexKE200251,211

FU17-52: Dorastenci (2002-2001) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KapsdorferováDáriaBJ200446,03339
1.GeckováTamaraUKE200253,03249
3.OlhováOlíviaŠK200251,0156
3.KočkováSimonaPO200448,0426
5.TomkováJaroslavaBJ200249,02114

MU17-55: Dorastenci (2002-2001) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DworakSebastianPL200252,011

FU17-57: Dorastenci (2002-2001) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JursováViktóriaMT200152,044
2.SossovaTereziaBJ200259,033

FU17-66: Dorastenci (2002-2001) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠtefánikováNikolaJPP200161,022
2.OvšákováMarínaŠK200161,011

MU17-70: Dorastenci (2002-2001) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VnenčákDominikECP200267,02316
2.KubelaMartinKE200264,7325
3.RohaľPavolŠK200060,0134

MU17+70: Dorastenci (2002-2001) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.Čech-ŠpirekLukášBJ200074,332510
2.PetričJakubBJ200272,5448
3.KubíkKristiánECP200180,033
4.KurcábMariánECP199978,022
5.ŠevčíkMatejECP200172,011

MU17-73: Dorastenci (2002-2001) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JalčViliamECP200267,022
2.AdamuščinJurajBJ200168,011

MU17-81: Dorastenci (2002-2001) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200383,0213

MU17+81: Dorastenci (2002-2001) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BardákŠimonPO200286,044
2.PisečnýDanielKE200288,911

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.