Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.LacikaEnricoKPP201220,033
2.PaločkoMarekKPP201319,022
3.KopčíkXavierPO201219,211

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201121,533
2.MolnárMarekKPP201222,022
3.BednárFilipkoJPP201220,411

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201123,544
2.RetkovskýDominikAKE201123,533
3.GejdošRiškoJPP201222,311

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KrálikováStellaKE201122,422

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.PirožekMatejKPP201228,033
2.ZacharBranislavAKE201126,522
3.VargaLeonardKPP201125,011

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KoscelníkAdamBJ201132,533
2.SlivkaMartinKPP201131,022
3.PalečkoGabrielKE201129,111

MU9-36: Super mini (2013-2011) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.FáberNoelKPP201134,033
2.RemiašMichalKPP201136,022
3.PalečkoDavidKE201133,611

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.LacikaSilvioKPP200926,033
1.GažikMichalŠK201028,533
3.RetkovskýAdamAKE200926,022
3.MichaličekJurajKPP201025,022
3.PetrikDávidAKE201026,022
6.SzaboJurajKPP201019,011
6.RosiarTimurKE201026,511

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BéresováVeronikaKE201024,633
2.PaločkováLauraKPP201028,011

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200929,644
2.PirochPeterKPP200928,033
3.MihálAlexKPP201030,022
4.IcsekMichaelAKE200930,011

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BardakMatejŠK200931,844
2.ŠkovieraBorisKPP201031,033
3.KollarčíkKamilAKE200932,522

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠevcováBarboraKE201031,611

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KlimekAlexBJ201032,533
2.JustSamuelAKE200934,022
3.GuľaAdamKPP201032,011

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BruothSamuelKE200937,933
2.CiburMichalAKE200936,622
3.CeperkoJakubPO200938,011

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.MihokŠtefanAKE200940,533
2.HolíkViktorKE200939,822

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠoltészováNinaKE201039,011

MU11-42: Mini (2010-2009) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KalaninFilipKE200940,333
2.PituchAdamBJ200942,022
3.GuľašTomášPO200942,511

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GyuricskaPeterAKE200944,511

FU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠulanováMartinaKE200948,522

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.StrožSebastiánKPP200729,033
2.SzaboDanielKPP200828,022
3.KoperdákMarekKE200825,411

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200730,033
2.PopierJánAKE200732,522

FU13-34: Mladšie žiačky (2008-2007) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200830,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GajdošViliamKE200735,433
1.PopierAdamAKE200735,033
3.MichaličekJánKPP200837,022
4.KrištofíkDominikKE200834,711
4.TarnóczyTimotejKE200736,311

FU13-38: Mladšie žiačky (2008-2007) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.VužňákováEvaPO200835,022

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200838,133
2.DlugošValérKPP200738,022

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.SemánkováSofiaBJ200841,011

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ZuščákRichardPO200842,033
2.BlažoMatejKPP200846,022
3.PinzíkMatejBJ200744,511

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.VilkSamuelŠK200754,444
2.JacákAdamJPP200746,033
3.ZoričákMatúšKPP200751,011

FU13-50: Mladšie žiačky (2008-2007) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200749,522

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.FuchsAdriánKPP200761,033
2.ĽachJakubKPP200855,022
3.ZacharBystríkAKE200855,011

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.TouatiSami-YannAKE200637,033
2.DžadžovskýLukᚊK200631,022
2.RemiašArturKPP200540,022
4.ŽecMatúšŠK200631,211
4.RidillaMarcoKPP200640,011

FU15-40: Staršie žiačky (2006-2005) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.VeselovskáNinaKE200638,822
2.BeňováNatáliaBJ200635,511

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KušnierSamuelKE200544,022
2.GyuricskaRadovanAKE200647,011

FU15-50: Staršie žiačky (2006-2005) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.OleničováKatarínaKE200648,833

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.HerichMaxBJ200553,033
2.JaseňákPavolKPP200554,022
3.HvozdovičTobiasPO200658,511

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200665,055
2.DugasDušanKE200565,544
3.KlebaškoMartinKE200563,033
4.FonyiPatrikKE200561,722
5.HolaňMichalKE200562,511

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.VevericaLeonKPP200872,011

FU15-73: Staršie žiačky (2006-2005) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200670,022

Dorastenci (2004-2002)

MU18-57: Dorastenci (2004-2002) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.SafanovičPatrikJPP200456,533
2.FuchsMartinKPP200452,022
3.KrescankoRadoslavAKE200455,011

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KostkaMatúšKPP200360,033
2.TomčoRichardKE200358,022
3.ŠulíkFilipKPP200260,011

MU18+90: Dorastenci (2004-2002) nad 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KissSamuelKE2005116,033
2.DubjelMaxKPP200372,022
3.PomšárTomášKE200398,011

Počty

Celkový počet judistov: 104, celkový počet štartov: 104.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.