Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.LacikaEnricoKPP201220,033
2.PaločkoMarekKPP201319,022

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201121,5336
2.BednárFilipkoJPP201221,1123
3.MolnárMarekKPP201222,022
3.KopčíkXavierPO201220,2112

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201123,5448
2.RetkovskýDominikAKE201124,0336
3.GejdošRiškoJPP201222,3112
3.KandalecDaliborTA3201222,222

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KrálikováStellaKE201122,422

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ZacharBranislavAKE201126,0235
2.BeňaTomášBJ201225,522
3.PichnarčíkPeťkoJPP201124,911

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PirožekMatejKPP201228,033
2.PtakKacperPL201226,822
3.VargaLeonardKPP201125,011

FU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BujňákováTamarkaJPP201128,933
2.BujňákováTáničkaJPP201126,711

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.SlivkaMartinKPP201131,022
2.PalečkoGabrielKE201129,111

MU9-36: Super mini (2013-2011) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.FáberNoelKPP201134,033
2.RemiašMichalKPP201136,022
3.PalečkoDavidKE201133,611

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.LacikaSilvioKPP200926,033
2.RetkovskýAdamAKE200926,022
2.MichaličekJurajKPP201025,022
2.PetrikDávidAKE201026,022
2.BobelaJakubPO201025,622
6.SzaboJurajKPP201019,011
6.RosiarTimurKE201026,511
6.BejuLukášPO201023,511

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BéresováVeronikaKE201024,633
2.PaločkováLauraKPP201028,011

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200930,0448
2.MrózKsaweryPL200930,055
3.PirochPeterKPP200928,033
3.PodhorskýPatrikTA3201029,933
5.MihálAlexKPP201030,022
6.BláhaFilipŠK201029,511
6.IcsekMichaelAKE200930,011

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200927,522

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠkovieraBorisKPP201031,033

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.MalcovskáEliškaBJ200932,044
2.TomkováNatáliaPO201030,133
3.MrúzováTimeaPO200932,622
4.ŠevcováBarboraKE201031,611
4.ĎurkovičováDanielaTA3201029,711

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BardakMatejŠK200933,5437
2.KoscelníkAdamBJ201133,5314
2.KollarčíkKamilAKE200932,7224
4.KlimekAlexBJ201032,533
4.FrychDaniloŠK200932,533
6.JustSamuelAKE200934,022
6.PtakMaksymilianPL201033,022
8.OlšanskýDávidBJ200932,011
8.GuľaAdamKPP201032,011

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.CiburMichalAKE200936,6235
2.GuirgulFryderykPL201036,222
3.NagyPeterTA3200935,811

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BruothSamuelKE200938,5336
2.CeperkoJakubPO200938,5123
3.HolíkViktorKE200939,822
4.KantorJaroslavPO200938,611

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠoltészováNinaKE201039,0112
1.KornaśOtyliaPL200832,022

MU11-42: Mini (2010-2009) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PituchAdamBJ200942,0246
2.MihokŠtefanAKE200940,5325
3.GuľašTomášPO200943,0134
4.KalaninFilipKE200940,333
5.BožoňTimotejJPP201041,911

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GyuricskaPeterAKE200944,511

FU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠulanováMartinaKE200948,522

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-27: Mladší žiaci (2008-2007) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GažikMichalŠK201028,8336
2.CsalaOliverKE200827,022
2.KoperdákMarekKE200826,5112

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.StrožSebastiánKPP200729,033
2.SzaboDanielKPP200828,022

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200730,033
2.FlorekWojciechPL200833,222
2.PopierJánAKE200732,522
4.MaľučkyLukášPO200735,011

FU13-34: Mladšie žiačky (2008-2007) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200830,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GajdošViliamKE200739,7336
2.PopierAdamAKE200735,033
3.MichaličekJánKPP200837,022
3.OrosSamuelKE200736,522
3.TarnóczyTimotejKE200736,5112
6.KrištofíkDominikKE200834,711

FU13-38: Mladšie žiačky (2008-2007) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VužňákováEvaPO200835,022

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.DlugošValérKPP200738,022

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200838,8347
2.ZuščákRichardPO200843,0336
3.BlažoMatejKPP200846,022
3.PinzíkMatejBJ200744,5112
3.MornárKosťoJPP200843,022

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BeňováNatáliaBJ200636,0123
2.SemánkováSofiaBJ200840,5112

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VilkSamuelŠK200754,444
2.ZoričákMatúšKPP200751,011

FU13-50: Mladšie žiačky (2008-2007) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200749,522

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.FuchsAdriánKPP200761,033
1.HolingaMarkusPO200749,233
3.ZacharBystríkAKE200855,0112
3.ĽachJakubKPP200855,022

FU13-55: Mladšie žiačky (2008-2007) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŁabędźZosiaPL200950,622

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.TresaIvanAKE200759,322
2.BiałeckiAntoniPL200957,211

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.DžadžovskýLukᚊK200634,0235
1.TouatiSami-YannAKE200638,0325
3.ŽecMatúšŠK200632,0112
3.RemiašArturKPP200540,022
5.RidillaMarcoKPP200640,011

FU15-40: Staršie žiačky (2006-2005) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VeselovskáNinaKE200638,822

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KandalcováMichaelaTA3200644,722
2.MornárováSofiaJPP200541,511

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200746,4336
2.KušnierSamuelKE200549,0213
3.KunzDominikPO200546,222
4.GyuricskaRadovanAKE200647,011

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.JaseňákPavolKPP200554,022
2.HvozdovičTobiasPO200658,511

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.OleničováKatarínaKE200648,8325
2.GrapováStankaŠK200745,411

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200666,5516
2.FonyiPatrikKE200561,5235
3.DugasDušanKE200565,544
3.SedláčekVladislavTA3200564,944
5.KlebaškoMartinKE200563,033
6.HolaňMichalKE200562,511

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200670,0224

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VevericaLeonKPP200872,011

Dorastenci (2004-2002)

MU18-55: Dorastenci (2004-2002) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.HerichMaxBJ200554,0325
2.KoverŠimonŠK200450,044
3.OlhaFrantišekŠK200446,533
4.JerdonekMartinTA3200454,011

FU18-55: Dorastenky (2004-2002) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.OlhováOlíviaŠK200255,055

MU18-57: Dorastenci (2004-2002) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.FuchsMartinKPP200452,022
2.KrescankoRadoslavAKE200455,011

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.SafanovičPatrikJPP200460,7314
1.TomčoRichardKE200358,0224
3.KostkaMatúšKPP200360,033
3.LojekMarkoJPP200463,533
5.ŠulíkFilipKPP200260,011

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200385,022
1.PomšárTomášKE2003102,0112

MU18+90: Dorastenci (2004-2002) nad 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KissSamuelKE2005116,033
2.DubjelMaxKPP200372,022

Počty

Celkový počet judistov: 148, celkový počet štartov: 189.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.