Archív: celkové poradie jednotlivcov v kluboch

Błękitni Tarnów

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.BlecharskaJulia200935,0FU13-4055
2.BogaczPiotr201524,0MU9-2744
2.GurgulKamila201234,0FU11-3444
2.JaroszMikołaj201040,5MU13-4244
5.BrożekJasiu201037,0MU13-4033
5.GrochowiecKacper200947,0MU15-4833
7.KłosAleksander201324,0MU11-2422
7.GibałaNicholas201232,0MU11-3022
7.SobczakMikołaj201041,0MU13-4022
10.BlecharskaJudyta201328,0FU11-3011
10.BrożekJoanna201134,0FU13-3411
10.TurekKonrad201046,0MU13-4611
10.CuryloKrystian200954,0MU15-5211
13PretekárovBodov3333

Džudo klub Spišská Nová Ves

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠupolRastislav201522,0MU9-2433
1.ŠkorvanekJuraj201527,0MU9-2733
1.ŠlenkerViktor201429,0MU9-3433
1.ŠlenkerSamuel201244,0MU11-4633
5.JančuraMarko201433,0MU9-3422
5.VirágMarek201335,0MU11-3822
5.ČerníkováZuzana201246,0FU11-4622
8.BurčíkSamuel201521,0MU9-2411
8.HricTomáš201524,5MU9-2711
8.HaragošDávid201528,0MU9-3011
8.HajkoMartin201334,0MU11-3411
8.FarkašovskýDaniel201437,0MU11-3811
8.CristeaRachel201041,0FU13-4211
14.PjontekBranislav2014
14.StoličnySimon2014
15PretekárovBodov2424

Judo Academy Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.FrychDanilo200955,0MU15-5544
2.FrychViktor201328,0MU11-3033
2.GeckoSamuel201232,7MU11-3433
2.ŽecMarek200866,0MU15-7333
5.KoľvekováEla Margita201049,0FU13-5022
5.HritzHeidi200944,6FU15-4822
5.BardákMatej200952,0MU15-5222
8.TomčovčíkLukáš201225,8MU11-2411
8.VinterováAmália200859,2FU15-5511
9PretekárovBodov2121

Judo Klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.ChaplitsYaroslav201427,3MU9-3044
1.ZubtsovaVira201228,6FU11-3044
3.GejdošRichard201229,4MU11-3033
3.BednarFilip201235,5MU11-3833
3.BujňákováTánička201141,0FU13-4233
3.MornárKonštantín200859,5MU15-6033
7.BednárováNina201524,7FU9-2722
7.BujňákováTamarka201139,8FU13-4222
9.PichnarčíkPeter201138,7MU13-4011
9.ChúpekMatej200947,8MU15-4811
9.MačutekJakub201164,3MU15-6011
9.MornárováSofia200550,4FU18-5211
12PretekárovBodov2828

Športový Klub Marušin, o.z.

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.BeňaTomaš201236,4MU11-3844
1.KlimekAlex201041,0MU13-4044
3.KoscelnikAdam201153,5MU15-5233
4.KlimekMartin201328,8MU11-3022
4.HopkoDominik201133,0MU13-3422
4.SemankovaSofia200854,0FU15-5522
4.RevayLukáš200858,0MU15-6022
4.BeňováNatália200656,0FU18-5222
9.PolčaDaniel201149,0MU13-5011
9.PinzíkMatej200764,0MU15-7311
10PretekárovBodov2323

TJ Slávia Prešovská univerzita Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.VužňákováEva200852,0FU15-5244
2.BaranBoris201427,7MU9-3033
2.GrichMatúš201126,5MU13-3433
2.ZuščákRichard200855,8MU15-5533
5.BarjakSamuel201419,8MU9-2422
5.StašRichard201427,8MU9-3022
5.LapšanskýMatej201330,5MU11-3422
5.BaranErik201242,5MU11-4622
5.VaskoJakub201046,0MU13-4622
5.BockoMax200972,5MU15-7322
11.RemetaDaniel201531,3MU9-3411
11.KomlošJozef Benjamín201229,3MU11-3011
11.RemetaDávid201345,5MU11-4611
11.FejerčákMichal201344,5MU11-4611
14PretekárovBodov2929

Počet klubov

Celkový počet klubov: 6.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.