Celkové poradie klubov

Rok 2019, 6. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSuma
1.JUDO Košice2921202595
2.ŠK Marušin Bardejov262632892
3.ŠK Kráľovce2133181991
4.TJ Slávia PU Prešov1222243290
5.Judo Academy Košice2418222589
6.Judo klub Poprad818152970
7.Judo klub Katsudo Poprad29002958
8.Judo Tatry014181648
9.JC ZŤS Martin0003232
10.Błękitni Tarnów0180018

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.