Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

JC ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StančiakMaximilián200827,0MU11-3055
2.HromadaováSilvia200840,0FU11-4044
2.KameniarKristián200452,5MU15-6044
4.KubicaJakub200545,0MU15-4533
4.HromadaLukáš200455,0MU15-5533
4.DuongDominik200462,2MU15-6033
7.VažanDávid200552,0MU15-5522
7PretekárovBodov024024

Judo Academy Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrescankoRadoslav200451,0MU15-553339
2.PopierAdam200733,5MU13-34437
3.RetkovskýDominik201121,0MU9-222215
3.RetkovskýAdam200924,0MU11-282215
3.ZacharBystrík200850,0MU11-502125
6.DostálOliver200931,0MU11-32224
6.JustSamuel200930,5MU11-321214
6.GyuricskaRadovan200639,0MU13-42224
9.HanzelTomáš200837,0MU11-38123
9.MihokŠtefan200938,8MU11-401113
11.CiburMichal200933,0MU11-34112
11.PopierJán200731,0MU13-3422
11.GeckováTamara200258,0FU19-6022
14.AntolíkováAndrea200555,0FU15-5511
14PretekárovBodov24151756

Judo klub Katsudo Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MikolajčíkováZuzana200357,0FU19-60538
2.MichaličekJuraj201023,0MU9-22527
3.VrábelMatúš200054,0MU19-55336
4.PirožekMatej201226,0MU9-26415
4.LenčéšAdam200470,0MU15-73325
4.MichlíkJán200836,0MU11-36325
4.BlažoMatej200840,0MU11-40235
8.RidillaMarco200639,0MU13-4244
8.KostkaMatúš200357,0MU19-55224
8.VevericaLeon200868,0MU11+50224
8.DubjelMax200372,0MU19-81224
12.HadnagyAlex200551,0MU15-55213
12.ČičmanecMiloš200836,0MU11-3633
12.RemiašArtur200539,0MU13-4233
12.DlugošValér200736,0MU13-38123
12.ĽachJakub200855,0MU11+5033
12.SlivkaMartin201127,0MU9-2833
12.MihálAlex201027,0MU9-28213
19.VnenčákDominik200274,0MU19-81112
19.LacikaEnrico201218,5MU9-2022
19.PaločkováLaura201028,0FU9-2822
19.MichaličekJán200835,0MU11-3622
19.SzaboJuraj201018,0MU9-20112
19.StrožSebastián200726,0MU13-30112
19.DomčekOliver200836,0MU11-36112
19.KrotákSamuel201129,0MU9-32112
19.HorváthBruno201124,0MU9-24112
19.PirochPeter200925,5MU11-2822
29.ZoričákMatúš200748,0MU13-5011
29.FuchsAdrián200757,0MU13-6011
29.GápaMarko200778,0MU19-8111
29.SýkoraMartin200648,0MU13-4611
29.JaseňákPavol200557,0MU15-6011
33PretekárovBodov05548103

Judo klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdam200742,0MU13-4644412
2.LitvínMichal200557,0MU15-602439
3.KovácsTibor201123,9MU9-243328
4.SafanovičPatrik200453,5MU15-552125
5.MornárováZoja200736,0FU13-38134
5.ŠurmanTimotej200929,0MU11-3044
5.MornárKosťo200838,2MU11-40224
8.ŠimkoAndrej200943,3MU11-40123
8.MornárováSofia200534,2FU15-45213
8.ČičmanecMiloš200834,7MU11-3433
8.ŠtefánikováNatália200740,0FU13-42123
8.KuchárMax200645,5MU13-4633
8.JacákováStanislava200553,5FU15-55213
14.DubielLukáš200764,5MU13-65112
14.MornárAlexander200442,0MU13-46112
14.TokolyováLaura200761,0FU13-6522
14.KrišandováMilana200171,8FU15-7322
18.JonnerAdam200563,0MU15-6611
18.HorňákAdam200473,9MU15-8111
19PretekárovBodov23262574

JUDO Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajdošViliam200735,4MU13-3843411
2.KalaninFilip200937,1MU11-38448
3.CsalaOliver200824,9MU11-28336
3.BéresováVeronika201023,5FU9-241236
3.GyöryLiana200741,7FU13-42336
6.OleničováKatarína200643,0FU13-42325
6.KalaninDávid200741,7MU13-46325
6.ŠulanováAndrea200672,0FU13+65235
9.PetroŠimon200464,0MU15-6644
9.DurkajPeter200736,3MU13-38314
11.IcsekMichal200927,8MU11-2833
11.ŠevcováBarbora201029,0FU9-28213
11.KlebaškoMartin200563,0MU15-6633
11.BruothSamuel200936,5MU11-3833
11.ŠulanováMartina200946,0FU11-50213
11.GalbavýAlex200253,0MU19-5533
11.SabolFrantišek201025,5MU9-2633
18.HlubeňJuraj200441,0MU15-4522
18.ŠoltésováNina201040,3FU11-40112
18.VeselovskáNina200633,4FU13-4222
18.RosiarTimur201024,0MU9-2422
18.DugasováDiana200930,5FU11-30112
18.LorkováAlica201124,5FU9-2622
18.DugasDušan200558,0MU15-60112
25.HolaňMichal200562,5MU15-6611
25.DupkaničDávid200155,0MU19-5511
25.PomšárTomáš200396,0MU19+8111
25.RosiarFilip201217,0MU9-2211
25.BešenyiDávid200552,6MU15-5511
25.TresaIvan200750,0MU13-6011
25.ŠvecRado200731,0MU13-3411
25.KrálikTeodor200828,0MU11-2811
25.LörinczTomáš201028,0MU9-2811
25.HolíkViktor200936,4MU11-3811
34PretekárovBodov691026105

ŠK Kráľovce

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SokolSamuel200927,0MU11-2844311
2.ŽecMarek200834,0MU11-342439
3.VilkSamuel200745,0MU13-46538
4.RybarRadoan200933,5MU11-343227
4.OlhováOlívia200251,0FU19-60347
4.GažikMichal201027,3MU9-261337
7.BláhaFilip201026,2MU9-26426
7.RybárEduard200656,0MU13-552226
9.ŽecMatúš200631,2MU13-341315
9.GrapováStanka200742,0FU13-42235
11.ŽigaSamuel200825,9MU11-2844
11.KoverŠimon200443,0MU15-4544
13.HorváthMarián200730,2MU13-3433
13.DžadžovskýLukáš200629,0MU13-3033
13.TkačAlex200929,6MU11-30123
13.BardakMatej200930,5MU11-3233
17.JartysMatúš200927,2MU11-2822
17.OlhaFrantišek200441,2MU15-4522
19.KoverMatúš200826,3MU11-2811
19PretekárovBodov35392296

ŠK Marušin Bardejov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KlimekAlex201028,0MU9-2842410
1.KaščakováSára200829,5FU11-3034310
3.KoscelníkAdam201130,5MU9-323339
3.PituchAdam200938,5MU11-402439
3.KapsdorferováDária200453,0FU15-553429
6.OlšanskýDávid200929,6MU11-302327
6.HopkoDominik201121,5MU9-22437
6.SossovaTerezia200258,0FU19-602327
9.LesejJozef200825,0MU11-281326
9.GrichMatúš201120,0MU9-20336
11.BeňováNatália200631,5FU11-36235
12.PetričViliam200656,0MU13-6044
12.MalcovskáEliška200931,0FU11-32224
14.JašováAlenka200359,1FU19-601113
14.SemánkováSofia200834,5FU11-361113
16.PinzíkMatej200739,8MU13-42112
16.JurčákMarek200858,0MU11+50112
16.MilyBruno200384,2MU19+8122
16.PergerMichal200937,7MU11-36112
16.BeňováPaula200926,5FU11-28112
16.HerichMax200548,1MU15-50112
16.PekarTobias201029,5MU9-3222
23.FerkoMatúš200569,5MU15-7311
23PretekárovBodov334338114

TJ Slávia PU Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GuľašTomáš200939,3MU11-4033410
1.KočkaMatej200771,0MU13+6533410
3.VužňákováEva200834,2FU11-362349
3.CeperkoJakub200935,1MU11-363249
3.HvozdovičTobias200655,0MU13-553339
6.KopčíkQuido200729,7MU13-302428
6.KočkováSimona200453,0FU15-552338
8.NagySamuel200458,5MU15-603227
9.KomlošJakub200564,3MU15-662125
9.JurčenkoMaxim200746,0MU13-501225
11.LiptákNikolas200733,5MU13-3444
11.KomlošAdrián200580,7MU15-81224
11.VitališJakub200354,5MU19-552114
11.FriciDanielo200929,0MU11-30314
11.KočkováNina200751,1FU13-552114
16.KovaľPatrik200737,0MU13-38123
16.BirknerIvan200547,0MU15-50123
16.GoliašAlex200838,0MU11-3833
16.ZuščákRichard200838,5MU11-40213
16.KunzDominik200535,0MU15-4533
21.MaľučkýMichal200733,0MU13-3422
21.KuncováKarin200670,0FU13+6522
21.KažimírPatrik200532,0MU15-4522
24.TverdíkLukáš200629,0MU13-3011
24.RimakMatúš200639,2MU13-4211
24.MenováEma200673,0FU13+6511
26PretekárovBodov353455124

Počet klubov

Celkový počet klubov: 8.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.