Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

Błękitni Tarnów

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MrózKsawery200930,0MU11-3055
2.PtakKacper201226,8MU9-2822
2.PtakMaksymilian201033,0MU11-3422
2.GuirgulFryderyk201036,2MU11-3822
2.KornaśOtylia200832,0FU11-4022
2.FlorekWojciech200833,2MU13-3422
2.ŁabędźZosia200950,6FU13-5522
8.BiałeckiAntoni200957,2MU13-6011
8PretekárovBodov0180018

JC ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OčkováLaura201026,9FU11-2844
1.ParičkaJerguš201027,3MU11-3044
1.TepperMilan201032,0MU11-3244
1.HromadováSilvia200844,5FU13-4244
1.KubicaJakub200559,3MU15-6644
6.PiatkoMatej200558,1MU15-6033
6.DuongDominik200468,0MU15-7333
8.StolárováSofia200840,1FU13-4222
8.RusnákJakub200748,3MU13-5022
8.StolárikRichard200638,2MU15-4022
8.UhrinovaVeronika200660,4FU15-6622
12.GalčikHugo201223,5MU9-2411
12.ManikLeo201233,5MU9-3411
12.ŠkrabakTomaš201037,9MU11-4011
12.KošťálJakub200843,3MU13-4211
15PretekárovBodov0003838

Judo Academy Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RetkovskýDominik201125,0MU9-26333211
1.CiburMichal200939,4MU11-40233311
3.KollarčíkKamil200934,0MU11-3422239
3.PopierAdam200740,0MU13-423429
5.TouatiSami-Yann200639,7MU15-403238
5.PopierJán200738,0MU13-382248
7.MihokŠtefan200941,0MU11-423227
8.RetkovskýAdam200928,0MU11-302125
8.TresaIvan200760,0MU13-60235
8.ZacharBranislav201126,0MU9-26235
11.PetrikDávid201026,0MU11-28224
12.HanzelTomáš200845,0MU13-46213
12.GyuricskaPeter200953,0MU11+50123
12.JustSamuel200934,0MU11-34213
15.ZacharBystrík200855,0MU13-55112
15.GyuricskaRadovan200653,0MU15-55112
15.KrescankoRadoslav200450,0MU18-50112
15.HarkabusDávid200859,0MU13-60112
19.IcsekMichael200930,0MU11-3011
19PretekárovBodov31182328100

Judo klub Katsudo Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PirožekMatej201232,0MU9-32336
1.SlivkaMartin201133,0MU9-34246
1.PaločkoMarek201321,0MU9-22246
4.ŠkovieraBoris201031,0MU11-32325
4.PaločkováLaura201031,0FU11-32145
6.LacikaEnrico201220,0MU9-2033
6.KrotákSamuel201133,0MU9-3433
6.SnášelFilip201323,0MU9-2433
6.KostkaMatúš200360,0MU18-6033
6.FuchsAdrián200761,0MU13-5533
6.SzaboDaniel200831,0MU13-34213
6.StrožSebastián200729,0MU13-3033
6.ZoričákMatúš200759,0MU13-60123
6.LacikaSilvio200926,0MU11-2833
6.SzaboJuraj201021,0MU9-24123
6.FáberNoel201134,0MU9-3633
6.PirochPeter200928,0MU11-3033
18.MihálAlex201030,0MU11-3022
18.JaseňákPavol200554,0MU15-6022
18.SýkoraMartin200660,0MU15-6022
18.SaboMatúš201025,0MU11-2822
18.MolnárMarek201222,0MU9-2222
18.SnášelMatej201230,0MU9-3022
18.LukánySofia201417,0FU9-2022
18.DubjelMax200372,0MU18+9022
18.FuchsMartin200452,0MU18-5722
18.MichaličekJán200837,0MU13-3822
18.RemiašArtur200540,0MU15-4022
18.ĽachJakub200855,0MU13-5522
18.RemiašMichal201136,0MU9-3622
18.BlažoMatej200846,0MU13-4622
18.MichaličekJuraj201025,0MU11-2822
18.DlugošValér200738,0MU13-4222
34.RidillaMarco200640,0MU15-4011
34.GuľaAdam201032,0MU11-3411
34.RušinMarek200640,0MU15-4011
34.LavkoMarko200742,0MU13-3811
34.VargaLeonard201125,0MU9-2811
34.JurinovaSandra201125,0FU9-2611
34.VevericaLeon200872,0MU15-7311
34.BárdyLeo201419,0MU9-2011
34.ŠulíkFilip200260,0MU18-6011
34.RušínováVeronika200557,0FU15-6611
43PretekárovBodov650041106

Judo klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JacákAdam200749,0MU13-503339
2.GejdošRiško201223,8MU9-2411248
3.BujňákováTamarka201130,8FU9-323227
4.KovácsTibor201127,6MU9-28336
4.SafanovičPatrik200460,5MU18-603126
4.LojekMarko200464,7MU15-66336
7.MornárKosťo200845,8MU13-46235
8.PichnarčíkPeťko201126,8MU9-281214
8.GocMichal200563,3MU15-6044
10.TobisMichal201051,0MU11+5033
10.RídzyAdam200660,6MU15-60213
10.BednárFilipko201221,1MU9-22123
10.BujňákováTánička201130,3FU9-321113
10.BožoňTimotej201047,3MU11+501113
15.MornárováSofia200548,0FU15-50112
15.ŠoltésováNina200943,0FU11-4522
15.LitvínMichal200564,3MU15-6622
15.MornárAlexander200450,5MU18-5022
19.MacejkaNikolaj201029,6MU11-3011
19.MornárováZoja200743,6FU13-4211
19.ŠtefánikováNatália200751,0FU13-5511
19.MackoMaroš200565,4MU15-6011
19.JonnerAdam200577,5MU15-7311
23PretekárovBodov819154183

JUDO Košice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TomčoRichard200360,0MU15-60223310
2.OrosSamuel200742,0MU13-422439
3.DugasDušan200570,0MU15-734228
3.ŠulanováAndrea200680,0FU15-8122228
5.KrištofíkDominik200838,0MU13-381337
5.GajdošViliam200739,7MU13-423317
7.ŠulanováMartina200950,0FU11+50246
7.BruothSamuel200938,5MU11-40336
9.FonyiPatrik200561,5MU15-66235
9.KissSamuel2005123,0MU15+813115
9.OleničováKatarína200648,8FU15-60325
9.ŠoltészováNina201041,7FU11-4511215
9.CsalaOliver200830,0MU13-342125
14.TarnóczyTimotej200742,0MU13-381124
14.BéresováVeronika201025,4FU11-30314
16.KušnierSamuel200549,0MU15-50213
16.KlebaškoMartin200563,0MU15-6633
16.KalaninFilip200940,3MU11-4233
19.KrálikováStella201122,4FU9-2422
19.ŠevcováTatiana201422,0FU9-2222
19.ČerveňanskýKarol200560,0MU15-6022
19.PomšárTomáš2003102,0MU18+70112
19.VeselovskáNina200638,8FU15-4022
19.GyöryLiana200749,5FU13-5022
19.KoperdákMarek200826,5MU13-27112
19.HolíkViktor200939,8MU11-4022
19.ŠevcováBarbora201033,0FU11-36112
28.HolaňMichal200562,5MU15-6611
28.PalečkoGabriel201129,1MU9-3211
28.GalbavýAlex200260,0MU18-6011
28.RosiarTimur201026,5MU11-2811
28.PalečkoDavid201133,6MU9-3611
28.LukáčJakub200474,0MU15-8111
33PretekárovBodov53242129127

Judo Tatry

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PodhorskýPatrik201029,7MU11-303238
2.KandalecDalibor201225,0MU9-262237
2.SedláčekVladislav200568,0MU15-73437
4.NagyPeter201038,7MU11-401326
5.KandalcováMichaela200644,4FU13-46235
6.KrajňákAlfréd Martin201134,0MU9-34224
7.ŠkurkaSimou Sai201228,0MU9-30112
7.FerjančíkPatrik200931,0MU11-32112
7.ZámečníkováBarbora200652,0FU15-5022
10.ĎurkovičováDaniela201029,7FU11-3211
10.JerdonekMartin200454,0MU18-5511
10.JackovičPavol201130,0MU9-3411
10.SuranovskáNinka200828,0FU11-3211
10.DratvaJanko201034,0MU11-3411
14PretekárovBodov014181648

ŠK Kráľovce

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽecMarek200840,0MU13-42342413
2.GažikMichal201031,3MU11-32333312
3.SokolSamuel200930,0MU11-2844311
4.FrychDanilo200934,8MU11-3634310
5.BardakMatej200933,5MU11-384329
6.DžadžovskýLukáš200634,0MU13-422338
7.OlhaFrantišek200450,0MU18-50336
8.VilkSamuel200759,5MU15-66415
8.OlhováOlívia200255,0FU18-5555
10.KoverŠimon200450,0MU18-5544
11.ŽecMatúš200637,0MU13-381113
11.FrychViktor201321,4MU9-2233
13.JartysMatúš200933,6MU11-3422
14.BláhaFilip201029,5MU11-3011
14.GrapováStanka200745,4FU15-6011
15PretekárovBodov2135181993

ŠK Marušin Bardejov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GrichMatúš201123,3MU9-26333413
2.HopkoDominik201124,0MU9-2444412
3.PituchAdam200942,0MU11-4224410
3.PetričViliam200666,5MU15-7351410
5.HerichMax200555,0MU15-663238
6.MalcovskáEliška200933,0FU11-34437
6.KoscelníkAdam201134,0MU9-343137
8.PinzíkMatej200745,0MU13-4611226
9.BeňováNatália200638,0FU15-401225
9.BeňaTomáš201225,5MU9-28235
9.BeňováPaula200928,0FU11-30235
12.KlimekAlex201032,5MU11-38314
13.PetrišákTomáš201126,0MU9-28123
14.SemánkováSofia200840,5FU13-46112
14.MilyBruno200385,0MU18+7022
16.KaščakováSára200830,0FU13-3411
16.OlšanskýDávid200932,0MU11-3411
16.DelejSamuel200385,0MU15-8111
18PretekárovBodov2730378102

TJ Slávia PU Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ZuščákRichard200846,0MU13-46331411
2.CeperkoJakub200942,0MU11-45124310
3.KopčíkQuido200733,0MU13-343339
4.KopčíkXavier201221,0MU9-2211158
4.TomkováNatália201031,2FU11-323238
6.HolingaMarkus200750,0MU13-503317
6.GuľašTomáš200943,5MU11-421337
6.BirknerIvan200554,0MU15-55437
9.VužňákováEva200838,0FU13-422136
10.BobelaJakub201027,8MU11-28235
11.KunzDominik200553,1MU15-55224
11.MrúzováTimea200935,0FU11-36224
13.SaksunováJana200576,0FU15-8133
13.HvozdovičTobias200658,5MU15-66123
15.KantorJaroslav200939,0MU11-40112
15.BejvlLukáš201026,1MU11-28112
15.ZapotokováMarína201032,0FU11-3222
18.MaľučkyLukáš200735,0MU13-3411
18.KočkováNina200758,0FU15-6611
18.KočkaMatej200778,0MU15-7311
18.KopčiXavier201221,0MU9-2211
21PretekárovBodov12242739102

Počet klubov

Celkový počet klubov: 10.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.