Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LacikaEnricoKPP201220,033
2.BárdyLeoKPP201419,011

FU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LukánySofiaKPP201417,022

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KopčíkXavierPO201221,011158
2.PaločkoMarekKPP201321,0246
3.BednárFilipkoJPP201221,1123
3.FrychViktorŠK201321,433
5.MolnárMarekKPP201222,022
6.KopčiXavierPO201221,011

FU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevcováTatianaKE201422,022

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201124,044412
2.GejdošRiškoJPP201223,811248
3.SzaboJurajKPP201021,0123
3.SnášelFilipKPP201323,033
5.GalčikHugoMT201223,511

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrálikováStellaKE201122,422

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201123,3333413
2.RetkovskýDominikAKE201125,0333211
3.KandalecDaliborTA3201225,02237
4.ZacharBranislavAKE201126,0235

FU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JurinovaSandraKPP201125,011

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KovácsTiborJPP201127,6336
2.BeňaTomášBJ201225,5235
3.PichnarčíkPeťkoJPP201126,81214
4.PetrišákTomášBJ201126,0123
5.PtakKacperPL201226,822
6.VargaLeonardKPP201125,011

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠkurkaSimou SaiTA3201228,0112
1.SnášelMatejKPP201230,022

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PirožekMatejKPP201232,0336
2.PalečkoGabrielKE201129,111

FU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BujňákováTamarkaJPP201130,83227
2.BujňákováTáničkaJPP201130,31113

MU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KoscelníkAdamBJ201134,03137
2.SlivkaMartinKPP201133,0246
3.KrajňákAlfréd MartinTA3201134,0224
4.KrotákSamuelKPP201133,033
5.JackovičPavolTA3201130,011
5.ManikLeoMT201233,511

MU9-36: Super mini (2013-2011) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FáberNoelKPP201134,033
2.RemiašMichalKPP201136,022
3.PalečkoDavidKE201133,611

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200930,044311
2.BobelaJakubPO201027,8235
3.PetrikDávidAKE201026,0224
4.LacikaSilvioKPP200926,033
5.MichaličekJurajKPP201025,022
5.SaboMatúšKPP201025,022
5.BejvlLukášPO201026,1112
8.RosiarTimurKE201026,511

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OčkováLauraMT201026,944

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PodhorskýPatrikTA3201029,73238
2.MrózKsaweryPL200930,055
2.RetkovskýAdamAKE200928,02125
4.ParičkaJergušMT201027,344
5.PirochPeterKPP200928,033
6.MihálAlexKPP201030,022
7.BláhaFilipŠK201029,511
7.IcsekMichaelAKE200930,011
7.MacejkaNikolajJPP201029,611

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200928,0235
2.BéresováVeronikaKE201025,4314

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GažikMichalŠK201031,3333312
2.ŠkovieraBorisKPP201031,0325
3.TepperMilanMT201032,044
4.FerjančíkPatrikTA3200931,0112

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TomkováNatáliaPO201031,23238
2.PaločkováLauraKPP201031,0145
3.ZapotokováMarínaPO201032,022
4.ĎurkovičováDanielaTA3201029,711
4.SuranovskáNinkaTA3200828,011

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KollarčíkKamilAKE200934,022239
2.JustSamuelAKE200934,0213
3.JartysMatúšŠK200933,622
3.PtakMaksymilianPL201033,022
5.OlšanskýDávidBJ200932,011
5.GuľaAdamKPP201032,011
5.DratvaJankoTA3201034,011

FU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MalcovskáEliškaBJ200933,0437

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FrychDaniloŠK200934,834310

FU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MrúzováTimeaPO200935,0224
2.ŠevcováBarboraKE201033,0112

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BardakMatejŠK200933,54329
2.KlimekAlexBJ201032,5314
3.GuirgulFryderykPL201036,222

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.CiburMichalAKE200939,4233311
2.BruothSamuelKE200938,5336
2.NagyPeterTA3201038,71326
4.HolíkViktorKE200939,822
4.KantorJaroslavPO200939,0112
6.ŠkrabakTomašMT201037,911

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KornaśOtyliaPL200832,022

MU11-42: Mini (2010-2009) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PituchAdamBJ200942,024410
2.GuľašTomášPO200943,51337
2.MihokŠtefanAKE200941,03227
4.KalaninFilipKE200940,333

MU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.CeperkoJakubPO200942,0124310

FU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠoltészováNinaKE201041,711215
2.ŠoltésováNinaJPP200943,022

MU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GyuricskaPeterAKE200953,0123
1.BožoňTimotejJPP201047,31113
1.TobisMichalJPP201051,033

FU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠulanováMartinaKE200950,0246

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-27: Mladší žiaci (2008-2007) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KoperdákMarekKE200826,5112

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.StrožSebastiánKPP200729,033

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200733,03339
2.CsalaOliverKE200830,02125
3.SzaboDanielKPP200831,0213
4.FlorekWojciechPL200833,222
5.MaľučkyLukášPO200735,011

FU13-34: Mladšie žiačky (2008-2007) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200830,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PopierJánAKE200738,02248
2.KrištofíkDominikKE200838,01337
3.TarnóczyTimotejKE200742,01124
4.ŽecMatúšŠK200637,01113
5.MichaličekJánKPP200837,022
6.LavkoMarkoKPP200742,011

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200840,0342413
2.PopierAdamAKE200740,03429
2.OrosSamuelKE200742,02439
4.DžadžovskýLukᚊK200634,02338
5.GajdošViliamKE200739,73317
6.DlugošValérKPP200738,022
7.KošťálJakubMT200843,311

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VužňákováEvaPO200838,02136
2.HromadováSilviaMT200844,544
3.StolárováSofiaMT200840,122
4.MornárováZojaJPP200743,611

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ZuščákRichardPO200846,0331411
2.PinzíkMatejBJ200745,011226
3.MornárKosťoJPP200845,8235
4.HanzelTomášAKE200845,0213
5.BlažoMatejKPP200846,022

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KandalcováMichaelaTA3200644,4235
2.SemánkováSofiaBJ200840,5112

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200749,03339
2.HolingaMarkusPO200750,03317
3.RusnákJakubMT200748,322

FU13-50: Mladšie žiačky (2008-2007) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200749,522

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FuchsAdriánKPP200761,033
2.ZacharBystríkAKE200855,0112
2.ĽachJakubKPP200855,022

FU13-55: Mladšie žiačky (2008-2007) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŁabędźZosiaPL200950,622
2.ŠtefánikováNatáliaJPP200751,011

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TresaIvanAKE200760,0235
2.ZoričákMatúšKPP200759,0123
3.HarkabusDávidAKE200859,0112
4.BiałeckiAntoniPL200957,211

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TouatiSami-YannAKE200639,73238
2.RemiašArturKPP200540,022
2.StolárikRichardMT200638,222
4.RidillaMarcoKPP200640,011
4.RušinMarekKPP200640,011

FU15-40: Staršie žiačky (2006-2005) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BeňováNatáliaBJ200638,01225
2.VeselovskáNinaKE200638,822

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KušnierSamuelKE200549,0213

FU15-50: Staršie žiačky (2006-2005) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MornárováSofiaJPP200548,0112
1.ZámečníkováBarboraTA3200652,022

MU15-55: Starší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BirknerIvanPO200554,0437
2.KunzDominikPO200553,1224
3.GyuricskaRadovanAKE200653,0112

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TomčoRichardKE200360,0223310
2.GocMichalJPP200563,344
3.RídzyAdamJPP200660,6213
3.PiatkoMatejMT200558,133
5.JaseňákPavolKPP200554,022
5.SýkoraMartinKPP200660,022
5.ČerveňanskýKarolKE200560,022
8.MackoMarošJPP200565,411

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OleničováKatarínaKE200648,8325
2.GrapováStankaŠK200745,411

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HerichMaxBJ200555,03238
2.LojekMarkoJPP200464,7336
3.VilkSamuelŠK200759,5415
3.FonyiPatrikKE200561,5235
5.KubicaJakubMT200559,344
6.HvozdovičTobiasPO200658,5123
6.KlebaškoMartinKE200563,033
8.LitvínMichalJPP200564,322
9.HolaňMichalKE200562,511

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.UhrinovaVeronikaMT200660,422
2.KočkováNinaPO200758,011
2.RušínováVeronikaKPP200557,011

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200666,551410
2.DugasDušanKE200570,04228
3.SedláčekVladislavTA3200568,0437
4.DuongDominikMT200468,033
5.KočkaMatejPO200778,011
5.VevericaLeonKPP200872,011
5.JonnerAdamJPP200577,511

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DelejSamuelBJ200385,011
1.LukáčJakubKE200474,011

FU15-81: Staršie žiačky (2006-2005) do 81 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200680,022228
2.SaksunováJanaPO200576,033

MU15+81: Starší žiaci (2006-2005) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KissSamuelKE2005123,03115

Dorastenci (2004-2002)

MU18-50: Dorastenci (2004-2002) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OlhaFrantišekŠK200450,0336
2.KrescankoRadoslavAKE200450,0112
2.MornárAlexanderJPP200450,522

MU18-55: Dorastenci (2004-2002) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KoverŠimonŠK200450,044
2.JerdonekMartinTA3200454,011

FU18-55: Dorastenky (2004-2002) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OlhováOlíviaŠK200255,055

MU18-57: Dorastenci (2004-2002) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FuchsMartinKPP200452,022

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SafanovičPatrikJPP200460,53126
2.KostkaMatúšKPP200360,033
3.GalbavýAlexKE200260,011
3.ŠulíkFilipKPP200260,011

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200385,022
1.PomšárTomášKE2003102,0112

MU18+90: Dorastenci (2004-2002) nad 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DubjelMaxKPP200372,022

Počty

Celkový počet judistov: 209, celkový počet štartov: 378.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.