Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2010)

MU9-20: Super mini (2012-2010) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrichMatúšBJ201120,0336
2.SzaboJurajKPP201018,0112
2.LacikaEnricoKPP201218,522

MU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201121,5437
1.MichaličekJurajKPP201023,0527
3.RetkovskýDominikAKE201121,02215
4.RosiarFilipKE201217,011

MU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KovácsTiborJPP201123,93328
2.RosiarTimurKE201024,022
2.HorváthBrunoKPP201124,0112

FU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BéresováVeronikaKE201023,51236

MU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GažikMichalŠK201027,31337
2.BláhaFilipŠK201026,2426
3.PirožekMatejKPP201226,0415
4.SabolFrantišekKE201025,533

FU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LorkováAlicaKE201124,522

MU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KlimekAlexBJ201028,042410
2.SlivkaMartinKPP201127,033
2.MihálAlexKPP201027,0213
4.LörinczTomášKE201028,011

FU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevcováBarboraKE201029,0213
2.PaločkováLauraKPP201028,022

MU9-32: Super mini (2012-2010) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoscelníkAdamBJ201130,53339
2.KrotákSamuelKPP201129,0112
2.PekarTobiasBJ201029,522

Mini (2009-2008)

MU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SokolSamuelŠK200927,044311
2.CsalaOliverKE200824,9336
2.LesejJozefBJ200825,01326
4.RetkovskýAdamAKE200924,02215
5.ŽigaSamuelŠK200825,944
6.IcsekMichalKE200927,833
7.JartysMatúšŠK200927,222
7.PirochPeterKPP200925,522
9.KoverMatúšŠK200826,311
9.KrálikTeodorKE200828,011

FU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňováPaulaBJ200926,5112

MU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OlšanskýDávidBJ200929,62327
2.StančiakMaximiliánMT200827,055
3.ŠurmanTimotejJPP200929,044
3.FriciDanieloPO200929,0314
5.TkačAlexŠK200929,6123

FU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KaščakováSáraBJ200829,534310
2.DugasováDianaKE200930,5112

MU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DostálOliverAKE200931,0224
1.JustSamuelAKE200930,51214
3.BardakMatejŠK200930,533

FU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MalcovskáEliškaBJ200931,0224

MU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŽecMarekŠK200834,02439
2.RybarRadoanŠK200933,53227
3.ČičmanecMilošJPP200834,733
4.CiburMichalAKE200933,0112

MU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CeperkoJakubPO200935,13249
2.MichlíkJánKPP200836,0325
3.ČičmanecMilošKPP200836,033
4.DomčekOliverKPP200836,0112
4.MichaličekJánKPP200835,022
4.PergerMichalBJ200937,7112

FU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VužňákováEvaPO200834,22349
2.BeňováNatáliaBJ200631,5235
3.SemánkováSofiaBJ200834,51113

MU11-38: Mini (2009-2008) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KalaninFilipKE200937,1448
2.HanzelTomášAKE200837,0123
2.BruothSamuelKE200936,533
2.GoliašAlexPO200838,033
5.HolíkViktorKE200936,411

MU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GuľašTomášPO200939,333410
2.PituchAdamBJ200938,52439
3.BlažoMatejKPP200840,0235
4.MornárKosťoJPP200838,2224
5.ZuščákRichardPO200838,5213
5.ŠimkoAndrejJPP200943,3123
5.MihokŠtefanAKE200938,81113

FU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HromadaováSilviaMT200840,044
2.ŠoltésováNinaKE201040,3112

MU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZacharBystríkAKE200850,02125

FU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠulanováMartinaKE200946,0213

MU11+50: Mini (2009-2008) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VevericaLeonKPP200868,0224
2.ĽachJakubKPP200855,033
3.JurčákMarekBJ200858,0112

Mladší žiaci (2007-2006)

MU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KopčíkQuidoPO200729,72428
2.DžadžovskýLukᚊK200629,033
3.StrožSebastiánKPP200726,0112
4.TverdíkLukášPO200629,011

MU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PopierAdamAKE200733,5437
2.ŽecMatúšŠK200631,21315
3.LiptákNikolasPO200733,544
4.HorváthMariánŠK200730,233
5.PopierJánAKE200731,022
5.MaľučkýMichalPO200733,022
7.ŠvecRadoKE200731,011

MU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajdošViliamKE200735,443411
2.DurkajPeterKE200736,3314
3.KovaľPatrikPO200737,0123
3.DlugošValérKPP200736,0123

FU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MornárováZojaJPP200736,0134

MU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GyuricskaRadovanAKE200639,0224
1.RidillaMarcoKPP200639,044
3.RemiašArturKPP200539,033
4.PinzíkMatejBJ200739,8112
5.RimakMatúšPO200639,211

FU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GyöryLianaKE200741,7336
2.GrapováStankaŠK200742,0235
2.OleničováKatarínaKE200643,0325
4.ŠtefánikováNatáliaJPP200740,0123
5.VeselovskáNinaKE200633,422

MU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200742,044412
2.VilkSamuelŠK200745,0538
3.KalaninDávidKE200741,7325
4.KuchárMaxJPP200645,533
5.MornárAlexanderJPP200442,0112
6.SýkoraMartinKPP200648,011

MU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JurčenkoMaximPO200746,01225
2.ZoričákMatúšKPP200748,011

MU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HvozdovičTobiasPO200655,03339
2.RybárEduardŠK200656,02226

FU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočkováNinaPO200751,12114

MU13-60: Mladší žiaci (2007-2006) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200656,044
2.FuchsAdriánKPP200757,011
2.TresaIvanKE200750,011

MU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DubielLukášJPP200764,5112

FU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TokolyováLauraJPP200761,022

MU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočkaMatejPO200771,033410

FU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠulanováAndreaKE200672,0235
2.KuncováKarinPO200670,022
3.MenováEmaPO200673,011

Starší žiaci (2005-2004)

MU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoverŠimonŠK200443,044
2.KubicaJakubMT200545,033
2.KunzDominikPO200535,033
4.OlhaFrantišekŠK200441,222
4.KažimírPatrikPO200532,022
4.HlubeňJurajKE200441,022

FU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MornárováSofiaJPP200534,2213

MU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BirknerIvanPO200547,0123
2.HerichMaxBJ200548,1112

MU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrescankoRadoslavAKE200451,03339
2.SafanovičPatrikJPP200453,52125
3.HromadaLukášMT200455,033
3.HadnagyAlexKPP200551,0213
5.VažanDávidMT200552,022
6.BešenyiDávidKE200552,611

FU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KapsdorferováDáriaBJ200453,03429
2.KočkováSimonaPO200453,02338
3.JacákováStanislavaJPP200553,5213
4.AntolíkováAndreaAKE200555,011

MU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LitvínMichalJPP200557,02439
2.NagySamuelPO200458,53227
3.KameniarKristiánMT200452,544
4.DuongDominikMT200462,233
5.DugasDušanKE200558,0112
6.JaseňákPavolKPP200557,011

MU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KomlošJakubPO200564,32125
2.PetroŠimonKE200464,044
3.KlebaškoMartinKE200563,033
4.HolaňMichalKE200562,511
4.JonnerAdamJPP200563,011

MU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LenčéšAdamKPP200470,0325
2.FerkoMatúšBJ200569,511

FU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrišandováMilanaJPP200171,822

MU15-81: Starší žiaci (2005-2004) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KomlošAdriánPO200580,7224
2.HorňákAdamJPP200473,911

Dorastenci (2003-2000)

MU19-55: Dorastenci (2003-2000) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VrábelMatúšKPP200054,0336
2.KostkaMatúšKPP200357,0224
2.VitališJakubPO200354,52114
4.GalbavýAlexKE200253,033
5.DupkaničDávidKE200155,011

FU19-60: Dorastenci (2003-2000) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MikolajčíkováZuzanaKPP200357,0538
2.SossovaTereziaBJ200258,02327
2.OlhováOlíviaŠK200251,0347
4.JašováAlenkaBJ200359,11113
5.GeckováTamaraAKE200258,022

MU19-81: Dorastenci (2003-2000) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DubjelMaxKPP200372,0224
2.VnenčákDominikKPP200274,0112
3.GápaMarkoKPP200778,011

MU19+81: Dorastenci (2003-2000) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilyBrunoBJ200384,222
2.PomšárTomášKE200396,011

Počty

Celkový počet judistov: 175, celkový počet štartov: 318.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.